Karherop napisał(a):

Zastanawiamy się czy zawodnik który jeszcze 7 miesięcy temu strzelał bramki dla Czech w reprezentacji, nie miał żadnych kontuzji, grał w miarę regularnie w klubie, przyda się w kadrze Wisły? Rozumiem przewrażliwienie Beqirajem, ale taki niewypał nie zdarza się codziennie.
|
W głosowaniu na wpis kolejki to miałbyś czołowe miejsce.
Za chwilę będzie płacz jak się nie załapiemy pucharów.
