|
Gość mega pozytywny w odbiorze (taki wesoły wariat z za południowej granicy), co jakiś czas się przewijał przez Wiślackie media społecznościowe, cały czas wydawał się podtrzymywać kontakt z klubem (kiedyś tam chyba nawet trenował z naszymi w przerwie MLS jak dobrze pamiętam).
Walczak, wysoki, silny. Nadal strzela bramki.
IMHO trudno znaleźć kogoś sensowniejszego bez dużych pieniędzy ...
No i takie powroty budują wizerunek!
|