Wyświetl pojedynczy post
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87701
Stary 08.06.2021, 13:38
Gość mega pozytywny w odbiorze (taki wesoły wariat z za południowej granicy), co jakiś czas się przewijał przez Wiślackie media społecznościowe, cały czas wydawał się podtrzymywać kontakt z klubem (kiedyś tam chyba nawet trenował z naszymi w przerwie MLS jak dobrze pamiętam).
Walczak, wysoki, silny. Nadal strzela bramki.
IMHO trudno znaleźć kogoś sensowniejszego bez dużych pieniędzy ...


No i takie powroty budują wizerunek!
Odpowiedz cytując