Nie posądzam go o to, że tak sobie wyliczył, że zagra dobrze tylko pierwszą i ostatnią rundę. Miał kontuzję w międzyczasie, a ciągła zmiana trenerów też nie sprzyjała. jednak owszem co by nie mówić, długo Zdenek wydawał się transferem chybionym, jednak ostatni jego sezon w Wiśle pokazał, że może grać bardzo dobrze.
Cytat:
|
Nie chce mi się wierzyć, że powtórzy rundę z jesieni 2018.
|
A czemu by nie

Odznaczał się wtedy dużą wolą walki i tym, że umiał wykończyć akcje, do tego fajnie uzupełniał sie z Imazem. Po odejściu z Wisły w 50 meczach trafił 16 bramek, co nie jest złym wynikiem biorac pod uwage, że często wchodził na ostatnie 30 minut.
ja też wolałbym kogoś młodszego, sprzedawalnego itd, ale patrząc, że przyjdzie w miejsce Forbesa to dla mnie to jest dobra zmiana

Młodych do ogrywania będizemy mieć Sobola i Chełmeckiego. Jesli do tego ogranego Klimenta i Zdenka - jestem za