R33 napisał(a):

Ale jaki tu widzisz problem? Zdenek to nie emeryt, który ledwo biega. 32 lata to obecnie dobry wiek, to nie czasy, że jak piłkarz przekraczał 30 to już szedł powoli na emeryturę. Spokojnie 2, 3 sezony grania. W ostatnim sezonie u nas 11 bramek i 2 asysty. bardzo dobry sezon, czym zapracował na powołania do kadry (7 meczów/ 2 bramki) oraz wyjazd do Dallas. W MLS w 22 meczach 9 bramek, później w Pilźnie 31 meczów 7 bramek. Jest cały czas w grze. Wracając do ostatniego sezonu u nas, oprócz bramek w każdym meczu zostawiał serducho, walczył, nie odpuszczał.
Jesli to prawda, że przyjdzie, to patrząc, że sprzedamy Forbesa to jak dal mnie będzie to wzmocnienie. Zdenek>Forbes.
Oczywiscie zakładam też, że w kadrze nie pozostanie fatos.
Jesli mielibyśmy mieć 4 napastników: Kliment, Ondrasek, Sobol, Chełmecki - jestem za