Wyświetl pojedynczy post
Yggdrasil
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewski Gród

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 08.06.2021, 10:51
Masakra...
Zaglądam czasem na fora innych klubów. Pamiętam - zaraz po zwolnieniu Hasiego - jak u legionistów pojawił się pomysł zatrudnienia Guli, ale ogólny wydźwięk był taki, że gość jest za mocny, za dobry, totalnie poza zasięgiem. Ostatecznie dostali Czerczesowa i źle na tym, nie wyszli, ale coś nam ta historia może pokazać.

Gula jak na nasze możliwości to jest KOSMOS. Absolutny szczyt. Patrząc na to kto realnie mógł tu przyjść, na kogo nas stać, kto by się podjął...do tego patrząc na cechy osobowościowe, dorobek, bliskość kulturową

Gula to NAJLEPSZY TRENER jakiego Wisła mogłaby w tej chwili mieć. Lepszy niż Guardiola czy Zidane, bo realny. Alternatywą był jakiś stary niemiec/holender który sukcesy osiągal w 1993 z jakimś HSV czy kadrą Tunezji w pucharze Afryki.
Mogliśmy też sięgnąć po polską myśl szkoleniową. Mogliśmy też sięgnać po jakiegos byłego piłkarza który własnie skonczył kariere i bedzie sie uczył zawodu.

Wybraliśmy NAJLEPIEJ jak tylko można było. To jest trener wymarzony wrecz.

I skonczcie prosze wojenki i podjazdy. Trzeba ufać Kubie, co było to było. Patrzmy do przodu
Odpowiedz cytując