FraMat napisał(a):

Zdecydowanie mówię o większości postów w ostatnich dniach w tym temacie, gdzie jedni drugich wyzywają i traktują jak głupków.
Ty, niestety tez kryształowy pod tym względem nie jesteś.
Co do nowego trenera, to po pierwsze wątpię, czy:
- interesuje cię moja opinia,
- mamy jakiekolwiek dane, żeby cokolwiek o nim teraz powiedzieć
Coś źle przeczytałeś: nie proponowałem ani Brzęczka, ani Sobola, ani Smudy.
Wskazywałem tylko, że byłby to zły znak dla Wisły.
Czy wybór Guli jest dobrym znakiem?
Przyszłość pokaże.
Mam tylko nadzieję, że tym razem przed podpisaniem umowy nasi uczący się właściciele zawarli w umowie punkty, które jasno określają zakres kompetencji trenera oraz to, że nikt nie będzie mu przeszkadzał w pracy rozliczając potem za sprawy wcześniej nieuzgodnione
|
Tak myślałem że będziesz kluczył i lawirował.Dane o trenerze masz w internecie wystarczy poszukać.Jak będzie to oczywiście nikt nie wie ale już na dzień dobry dajemy sobie szanse na dobry wynik.I znowu tak jak przy Hyballi nie jest ważny sam fakt zatrudnienia czy zwolnienia ale to ile warte są wypociny forumowych" ekspertów" którzy w Hyballi widzieli zbawce a teraz przez miesiąc truli że nikt poważny do Wisły nie przyjdzie.Naśmiewali się wręcz z Trio twierdząc że możemy liczyć jedynie na wujka Brzęczka ,Sobola lub jakiegoś desperata.I ty byłeś jednym z tych "ekspertów"
PS.Ponoć Gula zażyczył sobie w kontrakcie że Kuba ma się zająć treningiem a nie wieszaniem prześcieradeł po płotach a po strzelonej bramce ma się cieszyć razem z nim.