|
Zdecydowanie mówię o większości postów w ostatnich dniach w tym temacie, gdzie jedni drugich wyzywają i traktują jak głupków.
Ty, niestety tez kryształowy pod tym względem nie jesteś.
Co do nowego trenera, to po pierwsze wątpię, czy:
- interesuje cię moja opinia,
- mamy jakiekolwiek dane, żeby cokolwiek o nim teraz powiedzieć
Coś źle przeczytałeś: nie proponowałem ani Brzęczka, ani Sobola, ani Smudy.
Wskazywałem tylko, że byłby to zły znak dla Wisły.
Czy wybór Guli jest dobrym znakiem?
Przyszłość pokaże.
Mam tylko nadzieję, że tym razem przed podpisaniem umowy nasi uczący się właściciele zawarli w umowie punkty, które jasno określają zakres kompetencji trenera oraz to, że nikt nie będzie mu przeszkadzał w pracy rozliczając potem za sprawy wcześniej nieuzgodnione
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|