Napisał raczej że innej opcji nie ma

Jak nie Gula to zostanie im Brzęczek/Sobol na białym koniu
Niemniej trzeba czekać na oficjalke...
Szkoda że nawet w dyskusji o PH wymyka się całkowicie aspekt sportowy. Gdyby ktoś miał ciężko charakter,(choćby jak Smuda czy Carillo), miał wyniki to i pewnie by się utrzymał na stanowisku.
Nie ma wyników, nie ma atmosfery, trener robi dodatkowe kwasy - kibice w....ieni, piłkarze w....ieni, właściciele w....ieni, trener w....iony. No naprawdę zaskakujące że doszło do zmian.
Trener zwolniony (a raczej odszedł za porozumieniem stron, więc nie poszedł w zaparte tylko sam chciał odejść)
1/3 piłkarzy już odpalona
Zarząd oddaje kompetencje nowemu dyrektorowi sportowemu.
Więc również mówienie że zrzucono całą winę za sytuację wiosna na Hyballe jest mocno przestrzelone.