Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23059
Stary 07.06.2021, 09:10
Drozd napisał(a):Wyświetl post
To nie kwestia Hyballi jako takiego, ale kogoś spoza rodzimego burdelu, ze świeżym spojrzeniem. Kogoś kto widząc patologię nie odwraca głowy tylko stara się ją zwalczać. Kogoś kto widząc opieprzanie się na boisku nazywa to po imieniu a nie ubiera w okrągłe słówka, żeby się jeden z drugim kopacz nie obraził. Liczyłem na to, że klub zatrudniając kogoś takiego jak Hyballa pozwoli mu działać. Woli starczyło na trzy miesiące...


I obawiam się że jak przyjdzie ktokolwiek podchodzący do piłki profesjonalnie, czyli gramy dla kibiców i chcemy być coraz lepsi. Napotka te same problemy co Hyballa, bo zaraz się jednemu z drugim coś nie spodoba i zamiast grać to nagle będą przemęczeni... I znowu wszystko oprze się o zarząd kogo uznają winnym, wariatem, chamem czy co tam komu wpadnie do głowy...
Nie można zwalczać jednej patologi i zastępować ją inną a zachowanie trenera było patologią.Trio popełniło wielki błąd zatrudniając Hyballe .Dobrze że w miarę szybko zrezygnowano ze współpracy.Wiem że niektórym nie podoba się w jaki sposób to zostało rozwiązane ale dorabianie do tego spiskowych teorii jest po prostu śmieszne.Ja na przykład widzę błąd Trio ale nie mam zamiaru ich za to kamienować .Ważne aby wyciągnąć wnioski na przyszłość .
Odpowiedz cytując