Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.06.2021, 09:00
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Podsumowując - ile można czytać kwików i jęków płaczków? Nawet Pasieczny jeszcze nic nie zrobił a już jest be, bo nie jest Hyballą.
Podsumowując - ile można czytać ochów i achów radosnych idealistów? Nawet Pasieczny jeszcze nic nie zrobił a już jest super, bo nie jest Hyballą.

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Nie, nie chodzi mi o to że każdy ma mieć takie same zdanie. Chodzi o to że frustraci i malkontenci, płaczki pohyballowe obsiadły kilka wątków i sami się nakręcają w swoich "płaczach" jak to źle Kuba potraktował byłego trenera. Chcieliby zmonopolizować dyskurs. Na szczęście im się to nie uda.
Nie, nie chodzi mi o to że każdy ma mieć takie same zdanie. Chodzi o to że optymiści i uradowani, szczęśliwcy pohyballowi obsiadli kilka wątków i sami się nakręcają w swoich "radościach" jak to dobrze Kuba potraktował byłego trenera. Chcieliby zmonopolizować dyskurs. Na szczęście im się to nie uda.

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Moze jakiś temat dla pohybllowych żałobników byś założył? Np. " Idziemy na dno - czyli co nas czeka po haniebnym potraktowaniu Hyballi przez Błaszczykowskiego" - to moja propozycja frustraci dla was
Może jakiś temat dla pohyballowych weselników byś założył? Np. " Idziemy na szczyt - czyli co nas czeka po wzorowym potraktowaniu Hyballi przez Błaszczykowskiego" - to moja propozycja wiebiciele dla was.
Odpowiedz cytując