Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#408
Stary 07.06.2021, 08:37
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Czyli reasumując masz jakąś swoje wizję, trzymasz z tymi co ją podzielają, bo oni są fajni, a jednocześnie każdy kto nieco od niej odbiega jest nazwany frustratem.

No faktycznie to jest normalna dyskusja
Nie cytujcie proszę tego gościa (ogryzek) - mam go w ignorowanych, a i tak muszę siłą rzeczy spojrzeć na jego wypociny, jeśli ktoś z Was mu odpowiada.
Odpowiedz cytując