Jagul napisał(a):

Czyli reasumując masz jakąś swoje wizję, trzymasz z tymi co ją podzielają, bo oni są fajni, a jednocześnie każdy kto nieco od niej odbiega jest nazwany frustratem.
No faktycznie to jest normalna dyskusja
|
Nie cytujcie proszę tego gościa (ogryzek) - mam go w ignorowanych, a i tak muszę siłą rzeczy spojrzeć na jego wypociny, jeśli ktoś z Was mu odpowiada.