Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#405
Stary 07.06.2021, 07:41
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Wiedziałem że się uaktywnisz, wszak "ziomy" frustraci zagrożeni
Braci się nie traci!

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Tak, - jeszcze ty + 4 innych frustratów i jest klan narzekaczy na forum. Cały wasz cel - to jak w....ić resztę która chce zachować optymizm. Do tego zmieszać obecnych włodarzy z błotem. Oczywiście przy okazji składać pokłony już byłemu (wiadomo komu).
W sumie ranga "frustrat" byłaby spoko. Ten "senior member" to taki drętwy.

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ekstra rozrywka, lać gnój na forum. Bo jeszcze inny użytkownicy którzy chcieliby normalnie podyskutować o nowych piłkarzach czy trenerze napisaliby coś dobrego o Trio.
Dlatego dobrze, że forum ma Ciebie. Ostatni bastion przyzwoitości. Wyzwoliciela z okowów.
Rozumiem, że jakakolwiek krytyka nie wpasowuje się w twoje mniemanie o "normalnej" dyskusji?

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Żałośni jesteście "popłuczyny" wiadomo po kim...
Nie krępuj się
Odpowiedz cytując