|
Dzieki Karherop za info o Bieliku. O takie info mi chodzilo, choc bardziej ciekaw jestem ewentualnych transferow z poza polskiego podworka. W koncu o Bieliku troche sie mowila przed transferem.
Nie mniej wystarczy ze w Wisle zrobi jeden porownywalny "strzal" i jego praca bedzie miala sens ;-)
BTW, mysle, ze ostatnie ruchy transferowe to jest w pewnej mierze jego zasluga. Gula rowniez.
|