Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23058
Stary 06.06.2021, 21:22
Dzieki Karherop za info o Bieliku. O takie info mi chodzilo, choc bardziej ciekaw jestem ewentualnych transferow z poza polskiego podworka. W koncu o Bieliku troche sie mowila przed transferem.



Nie mniej wystarczy ze w Wisle zrobi jeden porownywalny "strzal" i jego praca bedzie miala sens ;-)

BTW, mysle, ze ostatnie ruchy transferowe to jest w pewnej mierze jego zasluga. Gula rowniez.
Odpowiedz cytując