Ja mam Słowaka mieszać z błotem? Odstaw kolego to LSD bo projektujesz sobie świat mierzony własną miarą... Dałeś popis do jakich obelg jesteś zdolny, szczere gratulacje
Ja na Słowaka czekam z nadzieją, że zapędzi piłkarzyków do pracy podobnie jak Hyballa. Bo innej drogi nie ma... A jego wyniki i opinia o nim tylko mnie w nadziei utwierdza.
Więc lepiej sam się pilnuj, co by się lejce nie poluzowały...