wolfy napisał(a):
|
To coś było u Wdowczyka (pierwsze pół roku)
|
Wdowczyk przecież wyszedł z kryzysu 7-miu porażek który dział się głównie podczas zawirowań właścicielskich. Od tego czasu jego bilans to 4 wygrane i 4 remisy. Te remisy to dwa w Poznaniu (liga i PP), u siebie z ,,Warszawką" (niewykorzystany karny Popovićia oraz jeden karny nieprzyznany dla nas) oraz na wyjeździe w Lubinie.