Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#389
Stary 06.06.2021, 11:27
wolfy napisał(a):
To coś było u Wdowczyka (pierwsze pół roku)

Wdowczyk przecież wyszedł z kryzysu 7-miu porażek który dział się głównie podczas zawirowań właścicielskich. Od tego czasu jego bilans to 4 wygrane i 4 remisy. Te remisy to dwa w Poznaniu (liga i PP), u siebie z ,,Warszawką" (niewykorzystany karny Popovićia oraz jeden karny nieprzyznany dla nas) oraz na wyjeździe w Lubinie.
Odpowiedz cytując