|
Kluczem to jest aby to wszystko nie polegało tylko na zapieprzaniu...
Kiedy Wisła grała najlepsza piłkę w esa w ostatnich latach, dłużej niż kilka kolejek?
Za Stolarczyka (pierwszy sezon, do 26 kolejki.
Za Carillo
Za Wdowczyka (pierwsze pół roku)
Trzecie wejście Smudy do Wisły (13/14)
I w zasadzie tylko przy Smudzie można było mówić o zapieprzaniu, choć jakby tak popatrzeć na Stillicia, to lekko z tej koncepcji się wyłamywał.
|