Drozd napisał(a):

Jasne, kopaczom którzy "zawsze chcą wygrywać" może nie spodobać się jego akcent, albo treningi, albo fryzura, albo ch...wi co jeszcze.
A na razie, mimo, że niby dogadany to potwierdzenia nie ma. Może rozważa czy warto iść w miejsce gdzie zamiast myśleć o piłce najpierw trzeba się ułożyć z "legendami"...
|
Chciałbym zwrócić uwagę, że jak przyszło co do czego to skórę Wiśle Kraków uratowały legendy klubowe, w tym m. in. Kuba Błaszczykowski! Ludzi należy szanować, tym bardziej legendy.
Jeśli chodzi o Hyballe to nie podobał mi się ani czas, ani tym bardziej sposób jego zwolnienia. Trener na lata nie dotrwał nawet do lata... Przyczyn jego niepowodzenia w Wiśle jest wiele i już sporo zostało na ten temat napisane. Winny był jego charakter, domniemany konflikt na linii trener Kuba i nędzna postawa piłkarzy...
Ostatnie ruchy pokazują, że Hyballa został zwolniony, a w kadrze jest robiona czystka. W miejsce piłkarzy, którzy odeszli (w większości bez większego żalu) przychodzą nowi piłkarze.
Czas pokaże co z tego wyjdzie. Dotychczasowe ruchy dają nadzieje na lepszą przyszłość ale jak to w Wisle często bywa teoria z praktyka uwielbiają rozjechać się... Pozostaje nam kibicować i wierzyć w lepsze jutro.