|
Wcale bym się nie zdziwił jakby Kliment był jego transferem.
Facet oficjalnie jest jeszcze na garnuszku Arsenalu, więc nie mógł oficjalnie jeszcze podjąć pracy u nas.
Z naciskiem na oficjalnie.
Fajnie, że chcemy wdrożyć jakąś większą strategię i proces. Z drugiej strony wcale nie mam przekonania, że Piaseczny będzie się do tego u nas nadawał. Pożyjemy, zobaczymy. Ma u mnie kredyt zaufania. Taki nie za długi.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 04.06.2021 o godz. 21:21.
|