|
Smudzie do oceny piłkarza wystarczy zobaczyc jak schodzi po schodach,to jest/był fachmen pełną gębą.
Jestem ciekaw co z Gulą,brzmi to dobrze ale zawsze jest to "ale" ktore potem wszytsko sypie.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 04.06.2021 o godz. 20:24.
|