Karherop napisał(a):

Kto podważa jego kompetencje? Wolfy, AgresywnyChomik i kilku innych użytkowników forum.
Pasiaste damy.
~~0.001% środowiska
|
Powinienem napisac spier****j baranie.
Nie ma co podwazac bo nie wiemy jakie ma gosc kompetencje, Arsenal w CV i dobra gadka to tylko powoduje ze chlop jest niewiadama, to raz.
Dwa nasza trojka udowodnila ze nie za bardzo wie w ktora strone dryfuje i co robic dalej, plus nie zostawia pracownikom wopnej reki.
Trzy - zyjesz marzeniami i za bardzo chcesz zeby w Wisle bylo dobrze, chwytasz sie nowego dyrektora jak "wielkiej nadzieji bialych".
Pisze zluzuj i poczekaj ale jak nie potrafisz i do tego obrazasz to patrz poczatek wypowiedzi.
P.s. jestes tak gosciem podniecony ze probujesz go oceniac nawet nie za obecne letnie okienko ale za transfery z zimy.
Na zimno mozemy go ocenic za rok jak gosc wprowadzi swoje pomysly (pozwoli soe mu na to), tragi za rok w lecie jakies transfery.