|
Wrzucając kamyczek do ogródka (bo sam aprobuje wybór Pasiecznego), to w tym jednym wywiadzie wspomina o pozyskaniu przez Slavię Abdallaha Sime, którego Slavia pozyskała za 115 tys euro bez wcześniejszych obserwacji, jednocześnie wcześniej krytykują takie podejscie o którym kolega wspomniał wyżej.
No cóż, wiemy że nic nie jest czarno białe, ale raczej obstawiam że nowy dyr będzie chciał sprowadzić do nas wielu piłkarzy. Trochę casus Junco, który gdy już się "rozochocil" to nie chciał przegapić żadnej okazji.
|