R33 napisał(a):

|
Jakby nie patrzeć wyniki miał. Poza tym jeśli chodzi o trenerów to chyba on najbardziej kojarzy się z erą Tele-Foniki (no ew. jeszcze Kasperczak).
|
Z perspektywy czasu to pewnie większość trenerów z ostatatnich 10 lat mogłoby mieć w Wiśle podobne sukcesy jak Smuda, gdyby za Cupiala dostali swoją szansę. Jakoś mnie jednak nie dziwi l, że obaj Panowie pałali do siebie taką sympatią.
Kasa 10x większa niż u reszty ligi, zawodnicy jacy tylko się marzą.. i tylko można się uśmiechnąć ilu to trenerów z Wisły wyleciało w momencie gdy liderował w ligowej tabeli...
Lenczyk, Nawałka, Liczka, Skorza.. tyle pamiętam, a pewnie jeszcze paru by się znalazło.