Karherop napisał(a):

|
Miga dzisiaj w weszło.fm wyjawił że Pasieczny wspomagał Wisle już od dłuższego czasu, czyli można obstawiać że zaciąg z rynku słowacki/czeskiego Frydrych, Radakovic, Medved, El Mahdioui, Kliment (?) to również jego pomysły, ewentualnie w jakimś stopniu maczał w tym palce
|
Czysta spekulacja w Twoim wykonaniu niepoparta absolutnie niczym.