Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1209
Stary 02.06.2021, 13:57
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A Pasieczny jest poważny bo? Był skautem Arsenalu? Pełnił fasadową fukcję u sąsiadki? Jeżeli chodzi o funkcję DS to koleś na dorobku, jak Skowronek. Może wypalić, może nie, dla nas i dla niego to nauka.
Płatek dla odmiany ma jakąś renomę na naszym rynku.

Fakt że zaczyna w trakcie okienka, bez żadnego przygotowania raczej nie wskazuje na przemyślane działanie. Fakt że nie mamy jeszcze trenera - nawet nie wiadomo co będziemy grać. "Krakowska piłka" wskazuje na Stawowego lub Moskala, ale trio szukało w Czechach...
W tej sytuacji maks co może Pasieczny zrobić w tym okienku to selekcję negatywną i wyciągnąć jakieś nazwiska z notesu. Biorąc pod uwagę że przebudowujemy drużynę - można to było lepiej rozegrać, ale na pewno jest postęp.

I naprawdę chłopaki - wstrzymajcie się, rączki na kołderkę, bo jeśli za chwile Pasieczny okaże się nieżyciowym chamem nie szanującym legend z którym nie idzie się dogadać, to wiecie...

Tak jak napisałem - w tym okienku liczę że o jego pracy będzie cicho. Cudów nie ma co oczekiwać, ale jeśli uwali kilku parodystów typu bałkański napastnik z nadwagą z ligi izraelskiej albo kaukaski murzyn z drewnianymi nogami to już zrobi sporo dobrego. Jeżeli przy okazji nie nadepnie nikomu na ego - wtedy jest szansa że zostanie u nas dłużej.
Żeby nie było: ja nie twierdze, że to fachmistrz, gdyż o chłopie prawie nic nie słyszałem. Posiłkuję się tylko lekką podnietką użytkowników, ktoś tam nawet marzył żeby taki chłop przyszedł i że super zarząd , majstersztyk itd - > tzn, że w opinii wielu *na forum) to może nie jest ogórek. Jestem ostatnim, który napisze tutaj po jednym transferze lub serii 3 wygranych spotkań, że " GRAMY O PUCHARY, WRESZCIE NORMALNOŚĆ" itd.

Odpowiedz cytując