stary dziad napisał(a):

|
Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jakimi zagadnieniami zajmie się dyrektor sportowy w kontekście realnej sytuacji finansowej i organizacyjnej Wisły ?
|
Ma stworzyć takie struktury skautingu, żeby nie było powtórki z rozrywki, że łapiemy na szybko Mawutorów, Kone'ów, Radakoviców, czy innych takich. Transfery teoretycznie za darmo, a jak zliczyć pensje to gruba kasa przez rundę na nich poszła. Ma sprawić, że ta organizacja pionu sportowego będzie z prawdziwego zdarzenia i żeby nikt już nie miał podstaw i nie pisał jak ty wyżej "w kontekście sytuacji finansowej i
organizacyjnej Wisły". Najpierw organizacja, to kolejno i finansowo będzie korzystniej.