Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1206
Stary 02.06.2021, 13:45
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
dobra , powiedzmy szczerze tylko IDIOTA , kwestionowałby MERYTORYCZNE kompetencje Pasiecznego

wiec ten wątek zamknijmy

a zajmijmy się tym co w oczywisty sposób , się nasuwa tzn , czy ma on odpowiednie cechy charakteru , żeby w tych naszych zawiłych wiślackich układach udało się wywalczyć swoje wizje i faktycznie "podyrektorować"

3mam kciuki

ps u żydów sie nie udało
To jest akurat świetna rekomendacja bo u nich nikt normalny nie ma prawa się przebić. O ile nasz zarząd nie ma doświadczenia, które można nabyć o tyle tamtejszy zarząd nie ma rozumu a tego już nabyć się nie da.
Odpowiedz cytując