Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

dobra , powiedzmy szczerze tylko IDIOTA , kwestionowałby MERYTORYCZNE kompetencje Pasiecznego
wiec ten wątek zamknijmy
a zajmijmy się tym co w oczywisty sposób , się nasuwa tzn , czy ma on odpowiednie cechy charakteru , żeby w tych naszych zawiłych wiślackich układach udało się wywalczyć swoje wizje i faktycznie "podyrektorować"
3mam kciuki
ps u żydów sie nie udało
|
To jest akurat świetna rekomendacja bo u nich nikt normalny nie ma prawa się przebić. O ile nasz zarząd nie ma doświadczenia, które można nabyć o tyle tamtejszy zarząd nie ma rozumu a tego już nabyć się nie da.