Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1202
Stary 02.06.2021, 09:56
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Generalnie w Polsce nie ma profesjonalnych dyrektorów sportowych jako takich, więc jakoś specjalnie nie rozumiem podważania kompetencji Pasiecznego.
Kto podważa jego kompetencje? Wolfy, AgresywnyChomik i kilku innych użytkowników forum.
Pasiaste damy.
~~0.001% środowiska

Abstrahując od tego jak mu się powiedzie czy nie, fala poparcia ze strony środowiska w stosunku do naszego nowego dyrektora jest bezprecedensowa. Wystarczy poczytać opinie ludzi którzy choć trochę znają się na piłce. Pasieczny sobie dobrze zdaje sprawę, że w nowej roli ma tyle do wygrania co do stracenia.

Wisła już na starcie zyskała medialnie bardzo dużo. A to akurat jest nie do przeliczenia, biorąc pod uwagę jak bardzo w ostatnich latach traciła reputację i wycierania nią sobie twarz.
I szczerze? Ciężko znaleźć kandydaturę obarczona mniejszym ryzykiem spektakularnej klapy
Odpowiedz cytując