Ogryzek napisał(a):

No tak - Pasieczny nadepnie komuś na odcisk 
Może zakłady - kto szybciej wyleci z pracy - Hyballa z II duńskiej czy też Pasieczny z Wisły?
btw
Proszę o listę tzw poważnych trenerów / dyrektorów sportowych w naszej lidze? Inaczej to będzie łatwo można zdyskredytować każdego trenera czy dyrektora sportowego jako niepoważnych którzy do nas przyjdą.
|
Podejrzewam, że dla wielu poważny trener to Klopp a poważny dyrektor sportowy to Karl-Heinz Rummenigge

Wielu chyba dalej śni o LM w 2022 ....