Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1195
Stary 01.06.2021, 17:45
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
No tak - Pasieczny nadepnie komuś na odcisk

Może zakłady - kto szybciej wyleci z pracy - Hyballa z II duńskiej czy też Pasieczny z Wisły?

btw
Proszę o listę tzw poważnych trenerów / dyrektorów sportowych w naszej lidze? Inaczej to będzie łatwo można zdyskredytować każdego trenera czy dyrektora sportowego jako niepoważnych którzy do nas przyjdą.
Podejrzewam, że dla wielu poważny trener to Klopp a poważny dyrektor sportowy to Karl-Heinz Rummenigge
Wielu chyba dalej śni o LM w 2022 ....
Odpowiedz cytując