Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1193
Stary 01.06.2021, 16:42
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A Pasieczny jest poważny bo?
Jak na bardzo chujowy klub w bardzo chujowej lidze to jest aż za poważny. Mamy 2021 a nie tydzień do rewanżu z Schalke.

Oczywiście, że nie ma co się nastawiać na cokolwiek. Ale mimo wszystko w naszych realiach chyba nie powiesz, że to zły wybór?
Odpowiedz cytując