wolfy napisał(a):

|
A Pasieczny jest poważny bo?
|
Jak na bardzo chujowy klub w bardzo chujowej lidze to jest aż za poważny. Mamy 2021 a nie tydzień do rewanżu z Schalke.
Oczywiście, że nie ma co się nastawiać na cokolwiek. Ale mimo wszystko w naszych realiach chyba nie powiesz, że to zły wybór?