Karherop napisał(a):

Nawet patrząc że zaczyna pracę 1 lipca, ma jeszcze 2 miesiące okienka.
Realnie też zawsze czeka się na okazje last minute, ew na sprzedaż swoich zawodników lub niespodziewane kontuzje.
Pasieczny na pewno będzie miał już co robić w tym oknie. Fakt że poza tym chce zbudować coś trwałego na lata nie wyklucza tego pierwszego.
|
Nie sądzę aby chciał podpisywać się pod czymś co w 100% nie wyszło spod jego ręki ale gość nie ma doświadczenia na takim stanowisku więc kto tam wie.Byle nie uwierzył w swoją wielkość zanim cokolwiek zrobi jak Hyballa.Teoretycznie Pasieczny ma papiery jakich nie miał chyba żaden dyrektor sportowy za Cupiała.