|
Nawet patrząc że zaczyna pracę 1 lipca, ma jeszcze 2 miesiące okienka.
Realnie też zawsze czeka się na okazje last minute, ew na sprzedaż swoich zawodników lub niespodziewane kontuzje.
Pasieczny na pewno będzie miał już co robić w tym oknie. Fakt że poza tym chce zbudować coś trwałego na lata nie wyklucza tego pierwszego.
|