|
Ja wiem, ze ty jestes uposledzony intelektualnie i nie zrozumiales sensu mojego pytania. Ale mysle, ze pozostala czesc forum zrozumiala i jesli ktos ma wiedze (interesuje sie Arsenalem) to odpowie.
A co do Hyballi to przekonamy sie za rok gdzie bedzie klub, ktory przejal i wtedy pogadamy.
|