Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1157
Stary 01.06.2021, 07:28
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Od Lipca ma kontrak gdyz wtedy juz bedzie w klubie Jerzy jako trener, wiec nasz nowy dyr sportowy moze umyc rece i stwierdzic ze on przyszedl jak juz byl trener i on go nie wybieral.

Koledzy ktorzy mysla ze bedzie jakas weryfikacja transferow przez nowego skauta/dyrektora w najblizszym okienku sa w bledzie.
Goscie beda przychodzic z lapanki i moze cos w zimie bedzie zrobione z sensem ale ja bardziej onstawialbym lato 2022.
Dlaczego?

- spokojnie mozna przekonac pasjonatow do pracy w Krk i zaczac tworzyc cos co ma sens.
- z masa wierzycieli ciezko robic jakosciowe transfery.
- wuja musi przeciez przegladnac kadre i zdecydowac kogo potrzebuje
- kolejny rok wykopywania sie z gowna wiec powinno byc lepiej
Jestem pod ogromnym wrażeniem wyobraźni kolegi.

Zatrudniliśmy fachowca którego nie mieliśmy kilka lat, jak nie nigdy.
Czasem się naprawdę zastanawiam czy wszystkim kibicom chodzi o to samo.

"Kupiliśmy" przede wszystkim szansę na wyjście z marazmu. Bo tak trzeba odczytywać zatrudnienie gościa który oczekuje autonomii władzy i chce stworzyć zupełnie własny dział sportowy.

Gdyby przyszedł Płatek, Bednarz czy inny wynalazek to mielibyśmy status quo, z tą różnicą że byłoba na kogo szansa zwalić winę za złe transfery. Nie zbudowane byłoby zupełnie nic
Odpowiedz cytując