|
Od Lipca ma kontrak gdyz wtedy juz bedzie w klubie Jerzy jako trener, wiec nasz nowy dyr sportowy moze umyc rece i stwierdzic ze on przyszedl jak juz byl trener i on go nie wybieral.
Koledzy ktorzy mysla ze bedzie jakas weryfikacja transferow przez nowego skauta/dyrektora w najblizszym okienku sa w bledzie.
Goscie beda przychodzic z lapanki i moze cos w zimie bedzie zrobione z sensem ale ja bardziej onstawialbym lato 2022.
Dlaczego?
- spokojnie mozna przekonac pasjonatow do pracy w Krk i zaczac tworzyc cos co ma sens.
- z masa wierzycieli ciezko robic jakosciowe transfery.
- wuja musi przeciez przegladnac kadre i zdecydowac kogo potrzebuje
- kolejny rok wykopywania sie z gowna wiec powinno byc lepiej
Malinowy król malowanych róż
|