Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1154
Stary 31.05.2021, 21:12
fresh.cie napisał(a):Wyświetl post
Mnie bardziej ciekawi dlaczego umowa ma obowiązywać od 1 lipca. Cały czerwiec będzie pracować za darmo, czy faktycznie rozpocznie pracę dopiero 1 lipca? Prawda jest taka, że nikt za piękne oczy nie będzie sobie rękawów wyrywał cały miesiąc za friko.
Gdyby tak z dnia na dzień rzucał obowiązki u obecnego pracodawcy to byłoby ultra nieprofesjonalne.

Myślę że co jak co, ale jego druga firma związana z wyszukiwaniem trenerów już ostro pracuje i wybór trenera będzie efektem już m. in. jego pracy i jego ludzi.

Poza tym zawodnicy których obserwujemy i mieliśmy na celowniku też zapewne będą jeszcze prześwietleni przez Pasiecznego, aby dał ostateczna "okejke"
Odpowiedz cytując