fresh.cie napisał(a):

|
Mnie bardziej ciekawi dlaczego umowa ma obowiązywać od 1 lipca. Cały czerwiec będzie pracować za darmo, czy faktycznie rozpocznie pracę dopiero 1 lipca? Prawda jest taka, że nikt za piękne oczy nie będzie sobie rękawów wyrywał cały miesiąc za friko.
|
Gdyby tak z dnia na dzień rzucał obowiązki u obecnego pracodawcy to byłoby ultra nieprofesjonalne.
Myślę że co jak co, ale jego druga firma związana z wyszukiwaniem trenerów już ostro pracuje i wybór trenera będzie efektem już m. in. jego pracy i jego ludzi.
Poza tym zawodnicy których obserwujemy i mieliśmy na celowniku też zapewne będą jeszcze prześwietleni przez Pasiecznego, aby dał ostateczna "okejke"