For_FuN_ napisał(a):

|
Skaut na stanowisku dyrektora? Odważnie(żeby nie powiedzieć amatorsko). Cały system skautingu Arsenalu to pewnie 1000 osób na cały świat(jak nie więcej). Poza tym zagraniczne kluby z poważnych lig mają polskich skautów i nie jest to jakaś nowość i wyznacznik czegoś. Dodatkowo skaut jednak zajmuje się troszkę czymś innym, a dyrektor jednak zarządza i tworzy całą koncepcję, a nie wykonuje czyjeś polecenia. Zobaczymy i zobaczymy czy w ogóle będzie miał jakiś realny wpływ na politykę sportową klubu, bo figurantów w polskiej piłce było i jest wielu.
|
Ale Junco też zdaje się że prócz scoutingu to nie rządził wcześniej, a takie okno bym powtórzył z miła chęcią. Nie ma co się napisać ani wylewać żali, czas pokaże.