|
Ja się tak zastanawiam czy w sytuacji gdy budżet transferowy ogranicza się do podpisywania kontraktów z zawodnikami wolnymi lub którym kończą się umowy z innymi klubami w perspektywie pozwoli na rozwinięcie pionu sportowego na czele z dyrektorem sportowym. Dla mnie na ten moment to wielka ściema bo kto by oglądał zawodników na bezrobociu a tacy do nas w dalszym ciągu będą trafiali.
|