Temat
:
Błaszczykowski, Jażdżyński, Królewski - właściciele Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
fresh.cie
Senior Member
Od: 09.2011
Offline
#
1147
31.05.2021, 19:00
Mnie bardziej ciekawi dlaczego umowa ma obowiązywać od 1 lipca. Cały czerwiec będzie pracować za darmo, czy faktycznie rozpocznie pracę dopiero 1 lipca? Prawda jest taka, że nikt za piękne oczy nie będzie sobie rękawów wyrywał cały miesiąc za friko.
fresh.cie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fresh.cie
Znajdź inne posty napisane przez fresh.cie