|
Chyba w TSW na Weszło mówiono, że w Cracovii był trochę figurantem, bez większej sprawczości.
Od tego czasu minęła zresztą dekada, dużo nowych doświadczeń za nim. Nie wiem, czy wypali, ale nie wiem, czy była jakaś lepsza i dostępna (z naszej perspektywy) opcja na rynku. Btw. W Arsenalu on chyba odpowiadał m.in. za skauting na tę część Europy? Jeśli tak, to na pewno też ma pewnie chociaż trochę naziwsk młodych talentów w notesie. Mam jedynie nadzieję, że każda ze stron wie, na co się dokładnie umawia, a Tomek nie będzie za pół roku rozczarowany, w jakich warunkach przyszło mu pracować
|