|
Oj tam... jeden z moich znajomych złamał sobie stopę w łóżku.
W trakcie snu wsadził stopę między drewniane barierki nóg łóżka, a potem w pewnym momencie, we śnie, przekręcił się na drugi bok... trzask, chrup...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|