Temat
:
Błaszczykowski, Jażdżyński, Królewski - właściciele Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline
#
1139
31.05.2021, 15:33
bódyń
napisał(a):
Wywiad z Pasiecznym z 8 maja br
https://weszlo.com/2021/05/07/tomasz-pasieczny-wywiad
"Ale głównie rozmawiamy o tym, jak wyglądałby pion sportowy zarządzany przez niego"
Zobaczymy czy mowil prawde
To ja może ułatwię zadanie, zanim zaczniecie go rozliczać. TAKIEGO działu sportowego, o jakim mówił w wywiadzie
póki co
u nas zbudować się nie da. Może w perspektywie kilku lat, ale na pewno nie na już, tu i teraz
MaLk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MaLk
Znajdź inne posty napisane przez MaLk