Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1137
Stary 31.05.2021, 15:14
Jak kolega wyżej napisał, z Polski za grubą kasę sprzedawani są głównie młodzi, lub ograni już Polacy. Mam nadzieję, że Pasieczny będzie sprowadzał do nas głównie Polaków, choćby z niższych lig, a nie dziadów z zagranicy.
Odpowiedz cytując