Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1125
Stary 30.05.2021, 23:03
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
rozumiem ze czas mianl i teraz kazdy sra na TRIO- na Kube itp .....macie dobra pamiec tylko krotka ......... Ci ludzie moga teraz zrobic z tym klubem co chca bo to ONI go odratowami - nie wy - nie te smieszne sociosy wychwalane w mediach .... wcale nie zgadzam sie z ich wyborami ale .....moga Oni z tym trupem ktorego reanimowlai robic co chca - bo gdyby nie oni - to byscie twardziele klawiaturowi nie mieli sensu zycia .....czas pokaze wszystko -ale jak czytam jechanie po ludziach ktorzy urartowali ten klub to az mi sie plakac chce ...zaraz jakis serek albo inna szyneczka napisze ze to nie byli jedyni ratownicy klubu .....z wami sie nie da noramlnie- tu juz nie chodzi o zaufanie- ale o wdziecznosc - odreastaurowali trupa- niech se z tym trupem robia co chca - bo gdyby nie ONI to od 2 lat pewnie to forum by juz nie istnialo...mawet jak WUJA bedzie trenerem tgo co gorszy niz Stolarczyk >? Skowronek ? jebnijcie sie w glowie - WISLA KRAKOW tyo teraz jeden z najgorzych jklubow ligi - i wasze jojczenie nic nie zmieni , jak trener pryjdzie tu zeby zeby sie upokorzyc przed leniami ? szczerze , to mialem nadzieje ze oprocz mlodziezy to kazdy opusi ten klub , kazdy , bo granie przeiw Hybali to sabotaz nie do wybaczenia
kulą w płot (o serku i socios)
Odpowiedz cytując