JudasPriest napisał(a):

|
Ale przecież nikt nie neguje tego co zrobiło trio 2 lata temu. Natomiast nie można nie zauważać błędów popełnianych przez właścicieli. Gdy za czasów słusznie minionych wychodziły dziwne historie o ówczesnym zarządzie to tez wiele osób argumentowało: "Jak smiecie ich krytykować, przecież to oni uratowali Wisłę w 2016". I nie. Nie porównuje Trio do WSH sp.z o.o., natomiast stwierdzam że uratowanie klubu od niechybnej śmierci, a późniejsze nim zarządzanie to inna sprawa.
|
Gdyby trio było odpowiedzialnymi, doświadczonymi megenerami piłkarskimi to by Wisły nie reanimowali w styczniu 2019.
Tacy wtedy trzymali się od Wisły z daleka. Bo audytu nie można zrobić, bo długi za duże, bo nie wiadomo kto ma akcje
Więc teraz wszyscy mądrzy, że trio popełnia błędy. Przecież to było pewne że tak będzie, gdy dopiero uczą się zarządzać klubem piłkarskim, nie mając dodatkowo ani wsparcia miasta, ani góry pieniędzy. Ani doświadczenia. Mieli za to długi, które odstraszały nie tylko wielu piłkarzy, ale i doświadczonych menagerow.
Zdziwienie że zaliczyli masę wtop, to jak zdziwienie że po nocy przychodzi dzień.