Cytat:
|
Ja bym się tego klanu Błaszczykowskich tak mocno nie trzymał
|
Jak byś jeszcze był tak uprzejmy przypomnieć jakie były alternatywne pomysły na ratowanie klubu?
Bo jakoś za cholerę nie mogę sobie odszukać w pamięci walki o przejecie klubu ...
Rozumiem, że obecnie też mamy kolejkę chętnych do przejęcia?