Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1116
Stary 30.05.2021, 17:52
Ja bym się tego klanu Błaszczykowskich tak mocno nie trzymał. Kuba ma swoje zasługi. Natomiast zarządzanie klubem to nie jechanie na nazwisku. W Rakowie im nie wyszło wszedł Świerczewski i zaczął się marsz w górę. Hitem jest fakt iż brat Kuby jest prezesem zarządu a facet nie ma żadnych kompetencji jak deja vu z czasów słusznie minionych.
Odpowiedz cytując