Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1115
Stary 30.05.2021, 16:32
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Sernik lubi pełnić taką funkcję obrońcy. A nawiasem mówiąc, czym zatrudnienie wujka i wcześniej brata różni się od zatrudnienia konkubin w czasach Sarapaty? To będzie w końcu normalnie czy nie? Miały być wyciągnięte wnioski z przeszłości, aby nie popełnić tych samych błędów i co? Dalej są popełniane. To tak jak z zamianą Boguskiego na Urygę. To jest to samo zło, tylko inaczej opakowane. Nie jest to żadne odnowienie. O innych zamianach nie wspominając. To jest prawdziwa pogarda do historii i świadome blokowanie odbudowy Wisły. Cupiala nie ma, Bednarza nie ma, więc nie ma na kogo zrzucić, aby ciemny lud uwierzył i jak wytłumaczyć kolejne niepowodzenia?

Za czasów Sarapaty pisano to samo - wszystko jest super, nadchodzą sukcesy, zarządu nie można krytykować, itp., a jak to się skończyło?

Puste słowa, slogany, wpisy propagandzistów na forach i zaprzyjaźnionych dziennikarzy + bramki Carlitosa długo wystarczały, ale potem zawalona końcówka sezonu przez Carrillo, zatrzymania i w konsekwencji Sarapata straciła pewność siebie z której była znana, potem i ją zatrzymali, a tak miało być super wg niektórych.

Upamiętnienie to się należy Cupiałowi, a Jakubowi do tego bardzo daleka droga.
Ale .......isz człowieku, pogardą dla historii są właśnie ludzie twojego pokroju. A już za porównanie Marzenki do Błaszcza...nie będę kończył tego zdania ale wiesz co.

Błaszczu jest głównym właścicielem tego klubu więc może sobie zatrudniać kogo chce, co nie znaczy że to dobre rozwiązanie, tyle że to zupełnie inna historia.

Jest jak jest, zostało porobione sporo błędów, ale nadal jesteśmy w grze. Inaczej ten klub zostałby zaorany na długie lata a tak, finansowo jest bezpiecznie. Wiadomo że istnieje problem 'sportowy', natomiast nie jest to rzecz nie do przeskoczenia.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując