Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27309
Stary 30.05.2021, 11:30
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
warto docenić ze daliśmy szanse Bośniakowi na tak długo wyczekiwaną stabilizację

to troche jak z wynikami w lidze, nawet najgorszą serię , można przy Reymonta "przełamać"
i tak samo z Adim , po DWUNASTU transferach w ciągu DZIESIECIU seoznów , zakotwicza u nas 3 lata

miejmy nadzieje że to będzie układ win-win i bośniak razem z frydrychem wprowadzą nas do europy , a nasi zdolni juniorzy wyrosną przy nich na doskonałych stoperów
W naszej obecnej sytuacji na rezerwę jak znalazł.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując