wolfy napisał(a):

|
Mehremić nie jest słaby. Kiedy grał z Frydrychem nasza obrona spisywała się bardzo dobrze.
|
Pełna zgoda, najlepsze mecze w tym sezonie były z Mehremiciem w składzie.
Z Górnikiem 0-0, z craxa 1-1, z Lechem 1-0, z Legią (choć przegrany, ale przez kogo innego) 1-2, z Śląskiem 1-1 czy z Piastem 3-4.
Obok Sadloka jedyny lewonożny stoper/lewy obrońca. Wachowiaka nie liczę póki nie okrzepnie, pewnie na wypożyczeniu.
Uryga, Frydrych, Hoyo czy Szota - wszyscy są prawonożni.
Gdzie jak gdzie, ale w obronie przyda nam się stabilizacja.