Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27308
Stary 30.05.2021, 11:21
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Mehremić nie jest słaby. Kiedy grał z Frydrychem nasza obrona spisywała się bardzo dobrze.
Pełna zgoda, najlepsze mecze w tym sezonie były z Mehremiciem w składzie.
Z Górnikiem 0-0, z craxa 1-1, z Lechem 1-0, z Legią (choć przegrany, ale przez kogo innego) 1-2, z Śląskiem 1-1 czy z Piastem 3-4.

Obok Sadloka jedyny lewonożny stoper/lewy obrońca. Wachowiaka nie liczę póki nie okrzepnie, pewnie na wypożyczeniu.
Uryga, Frydrych, Hoyo czy Szota - wszyscy są prawonożni.

Gdzie jak gdzie, ale w obronie przyda nam się stabilizacja.
Odpowiedz cytując