|
warto docenić ze daliśmy szanse Bośniakowi na tak długo wyczekiwaną stabilizację
to troche jak z wynikami w lidze, nawet najgorszą serię , można przy Reymonta "przełamać"
i tak samo z Adim , po DWUNASTU transferach w ciągu DZIESIECIU seoznów , zakotwicza u nas 3 lata
miejmy nadzieje że to będzie układ win-win i bośniak razem z frydrychem wprowadzą nas do europy , a nasi zdolni juniorzy wyrosną przy nich na doskonałych stoperów
|