Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27307
Stary 30.05.2021, 09:16
warto docenić ze daliśmy szanse Bośniakowi na tak długo wyczekiwaną stabilizację

to troche jak z wynikami w lidze, nawet najgorszą serię , można przy Reymonta "przełamać"
i tak samo z Adim , po DWUNASTU transferach w ciągu DZIESIECIU seoznów , zakotwicza u nas 3 lata

miejmy nadzieje że to będzie układ win-win i bośniak razem z frydrychem wprowadzą nas do europy , a nasi zdolni juniorzy wyrosną przy nich na doskonałych stoperów
Odpowiedz cytując